90+ DA Değere Sahip 100 Ücretsiz Backlink Listesi – 2023

Total
0
Shares

Sayfanın sahip olduğu backlinkler, SEO için hala en önemli unsurlar olmaya devam ediyor. Gerek domainin güçlenmesinde gerekse sitenizin ya da sayfalarınızın arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasında, aldığınız backlinklerin önemi oldukça fazla.

Önceden backlink sayısı en önemli etken olarak kabul ediliyorken, Google yaptığı son güncellemerle birlikte nicelikten çok niteliğe önem vermeye başladı. Yani binlerce backlink almaktansa, güçlü internet sitelerinden çok daha az backlink sahibi olmak sitenizin üst sıralara çıkmasına daha çok yardımcı olur.

Ücretsiz olarak backlink alabileceğiniz, kaliteli domainleri sunmaya çalıştığım Ücretsiz Backlink Kaynakları kategorisinde, yeni bir yazı yayınladım. Aşağıda 90+ DA değerine sahip 100 internet sitesi listesi bulacaksınız. Bu sitelerin her biri için ayrı ayrı hesap oluşturabilir ve ücretsiz backlink alabilirsiniz.

Listemde yer alan internet siteleri güçlü ve çabuk indeks alan sitelerdir. Ama yine de her oluşturduğunuz profil sayfasını sosyal medya sitelerinde paylaşarak daha çabuk indekslenmesini sağlayabilirsiniz. Bazıları indekslenme işleminin doğal olarak gerçekleşmesini savunsa da, dozunda yapılan hiçbir müdahalenin zararı olduğunu düşünmüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir