SEO Fiyatları 2023

Total
0
Shares

Kurumsal ya da kişisel internet sitelerinizin, rakiplerinizin önüne geçmesini istiyor ve SEO fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. 15 yıllık SEO tecrübemle, internet sitenizin belirlediğiniz kelime ya da kelimelerde ilk sayfada yer almanısını garanti ediyorum. Eğer belirttiğim süre içerinde siteniz söylediğim sıraya gelmemişse (ki durum çok nadiren olabilir) ücretsiz olarak siteniz için SEO yapmaya devam ediyorum.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

SEO fiyatları konusunda belirleyici birçok unsur olsa da, anahtar kelime ya da kelime gruplarınızın zorluk derecesi SEO fiyatları için en belirleyici etkendir. Ayrıca mevcut internet sitenizin durumu ve SEO uyumluluğu da aylık SEO fiyatlarını belirlemede önemli bir unsurdur. Bu nedenle size özel fiyat teklifi sunabilmemiz için bana internet sitenizi ve üst sıralara çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri iletmelisiniz.

Eğer sitenizi SEO konusunda optimize edecek bilgiye sahipseniz ve zor bir anahtar kelimeye sahip değilseniz başlangıç düzeyinde SEO paketi sizin için ideal olacaktır. Ama bu konuda tamamen bir uzman desteği istiyor ve sitenizin SEO optimizasyonuna güvenmiyorsanız üst düzey paketler ile çalışma yapılması uygun olacaktır.

SEO Fiyatları 2023

Yine de ortalama bir fiyat söyleyecek olursam, SEO fiyatları 1500₺’den başlar 7500₺’ye kadar değişkenlik gösterir. Bu fiyatlandırmanın aylık olduğunu ve etkili bir SEO için en az 3 aylık bir çalışma gerektiğini lütfen unutmayın. Detaylar için iletişim sayfasındaki formu kullanabilir veya sol altta yer alan canlı destek butonu ile bana ulaşabilirsiniz.

SEO Çalışması Fiyatları Neleri Kapsar?

SEO çalışması fiyatları sitenizin SEO optimizasyonunu, siteniz için alınacak backlinkleri, tanıtım yazılarını, sosyal medya tanıtımlarını (ki bu gruba kısaca link inşaası diyebiliriz) kapsar. Bu fiyatlara eğer kullanıyorsanız Google ADS reklam yönetimi ve sitenizin hızı için gerekli yazılarım da dahildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir